ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Seth Rollins nie chce The Rocka w WWE? Stephanie McMahon o swojej karierze, Alexa Bliss i jej SummerSlam Diary

– Seth Rollins udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, aby wypromować niedzielną galę pay-per-view – SummerSlam.
Na pytanie dotyczące plotek o powrocie The Rocka na WrestleManię 35 i jego prawdopodobym starciu z Romanem Reignsem, The Kingslayer zareagował niezbyt przychylnie.

To też jest dobre, nie zrozumcie mnie źle, kocham Rocky’ego, myślę, że jest świetny, kocham wszystko, co zrobił dla tego biznesu, ale mój instynkt głosi, że go nie potrzebujemy. Zamiast The Rock vs Roman Reigns, w main evencie widziałbym pojedynek Seth Rollins vs Roman Reigns.

– Główna prezes WWE Stephanie McMahon była gościem popularnego podcastu MAX OUT z Edem Mylette’em. W wywiadzie McMahon omówiła szeroki zakres zagadnień związanych z jej karierą od okresu dorastania do WWE, inspiracji i powstania Connor’s Cure. Opowiedziała również o radach, jakie zaoferuje młodym kobietom, które ją poznają.

– Kamery WWE śledzą w tym tygodniu RAW Women’s Champion. Poniżej znajduje się jej pierwszy film z SummerSlam Diary. W drodze na podcast na Manhattanie, Alexa Bliss omawiała swoją historię mistrzowską na Brooklynie i mówiła o tym, że Ronda Rousey jest zbyt niedoświadczona, by ją pokonać.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556