ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Seria filmów o Diamond Dallas Page, Wywiad z Bobby’m Roode

diamond_dallas_page_bio

– Kariera byłego mistrza WCW – Diamond Dallas Page – będzie głównym tematem nadchodzącej serii DVD i Blu-ray od WWE. To będzie pierwsze DVD o DDP.

Nie jest powiedziane w jakim formacie zostanie wydane, jednak na pewno pojawi się temat kariery wrestlera i instruktora yogi Page’a. W serii zawarte zostaną również wywiady z byłymi gwiazdami WCW. Diamond Dallas Page nagrywał dla WWE wiele wypowiedzi w ciągu kilku lat, kiedy to pracował nad rehabilitacją Jake’a Robertsa i Scott’a Halla.

Jeszcze niezatytułowana seria ma mieć swoją premierę w marcu 2017 roku. Page po raz ostatni pojawił się w WWE w kwietniu na WrestleManii 32 w Andre The Giant Memorial battle royal.

bobby-roode

– Były Mistrz TNA, Bobby Roode, powiedział ostatnio, że NXT jest aktualnie najlepszym brandem w WWE. W wywiadzie z Brianem Fritzem z The Sporting News, Roode mówił o możliwości przejścia z NXT do SmackDown albo RAW.

Cieszy mnie bycie dużą częścią NXT. Gdziekolwiek moja kariera mnie zaprowadzi, czy będę miał przenieść się do głównego rosteru, czy zostać w NXT i robić to co teraz. Moja pasja do tego biznesu powoli wraca i robię to co kocham.

Przytoczył 15,000 osób obecnych na TakeOver w Barclays Center jako znak wielkości żółtej tygodniówki. Roode twierdzi, że tacy zawodnicy jak Samoa Joe i Austin Aries zmienili obraz tego brandu.

Myślę, że oglądanie ludzi takich jak Samoa Joe jest świetne dla przemysłu sportowego, który dawniej, bądźmy szczerzy, nie był zawodnikiem, jakiego chciałoby się oglądać na szczycie federacji. Tak już jest w tym biznesie, że się rozwija i fani zmieniają swoje poglądy. Samoa Joe ma dużą liczbę fanów, którzy tu przychodzą i uważam, że on również otworzył oczy WWE.

Cały wywiad znajdziecie tutaj

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778