ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sędzia specjalny w walce o pas mistrzowski NXT, Tyler Breeze, Rey Mysterio na live evencie

– Trener NXT- Billy Gunn wystąpił wczoraj na live evencie w Daytona w walce Bo Dallas vs Sami Zayn o pas mistrzowski NXT. Billy zaatakował Zayna, co pozwoliło Bo Dallasowi obronić pas.

– Tyler Breeze również wystąpił na wczorajszym live evencie w Knoxville,w stanie Tennessee. Został tam pokonany przez Justina Gabriela. Przed walką Breeze wygłosił heelowe promo, które spotkało się z chantami „WHAT!”.

– Jak już wspominaliśmy Rey Mysterio wystąpił w czwartek w  Guadalajara. Razem z Sin Carą pokonał Alberto Del Rio i Wade’a Barretta. Fani, którzy mieli przyjemność oglądania tego meczu na żywo wspomnieli, iż to Mysterio sprawił, że jego tag team wypadł bardzo dobrze i to właśnie „Master of 619” był główną gwiazdą tego meczu. Pomijając ten fakt, ciągle można było zauważyć iż Rey chroni swoje kolano, które było przyczyną jego długiego pauzowania przez całą jego karierę. Mysterio wraca do telewizji w przyszłym tygodniu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552