ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Scott Dawson kontuzjowany, Jak zachowuje się Enzo Amore?

– Scott Dawson doznał kontuzji bicepsa.Nie wiadomo dokładnie jak i kiedy do niej doszło. Pro Wrestling Sheet donosi, że podczas sobotniego Live Eventu występował z bandażem. Dawson może pauzować od 3 tygodni do 6 miesięcy, w zależności od tego jak poważna jest kontuzja.

The Revival mieli walczyć z Hardy Boyz i The Club na SummerSlam, ale te plany może pokrzyżować kontuzja Scotta Dawsona.

– Jakiś czas temu informowaliśmy, że Enzo Amore nie ma wstępu do szatni WWE i został wyrzucony z autobusu podczas touru po Europie.

Justin Barasso z Sports Illustrated donosi, że Enzo zaczyna się udzielać w muzyce, co tworzy konflikt na linii WWE-Amore. Może to nawet doprowadzić do zwolnienia.

Dave Meltzer twierdzi, że powodem wyrzucenia Enzo z autobusu był fakt, że bardzo źle się wypowiadał na temat wrestlingu i jego historii przy czym przechwalał się ile na tym zarabia. Incydent został również wspomniany podczas Bring it to the Table.

Corey Graves powiedział że nie przepada za Enzo, ponieważ poza WWE TV zachowuje się tak samo jak w TV. Nie lubi w nim tego, że wiecznie jest głośny i przechwala się tym z kim spotykał się w Los Angeles. Mimo tego Graves uważa, że ktoś taki jak Enzo jest potrzebny w WWE, bo jego koszulki dobrze się sprzedają, ma dobry kontakt z fanami i dobrze radzi sobie z podnoszeniem ratingu Czerwonej Tygodniówki.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552