ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sasha Banks i jej opinia na temat Romana Reignsa, Carmella w „My Daughter is a WWE Superstar”, Goldust z życzeniami dla kobiet z WWE

– Roman Reigns zszokował świat wrestlingu w ostatnim odcinku Monday Night Raw.

Według Sashy Banks, za kulisami nikt nie wiedział o jego walce z białaczką. W podcastcie Marii Menounos Sasha wyraziła swoją opinię na temat Reignsa i wyjawiła, jak zareagowała na jego szokujące wyznanie.

Nie wiedziałam wcześniej o tym ogłoszeniu. Nadal jestem wstrząśnięta tą wiadomością. Byłam za kulisami i przygotowywałam się do swojej walki, kiedy to ogłosił. Wszyscy po prostu zatrzymali się, zaprzestali wykonywać wcześniejsze czynności i wpatrywali się w ekran telewizora. Moją reakcją było tylko: „O co chodzi? Co się dzieje?”

Sasha wyznała też, że wcześniej nikt nie miał pojęcia o tej sytuacji.

Roman jest najsilniejszym, najbardziej niesamowitym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Nauczył mnie tak wiele, odkąd jestem na RAW. Wiedział z czym się zmaga i nikomu nie pisnął słówka na ten temat. On jest przywódcą. Wszyscy odnoszą się do niego z szacunkiem. Nie ma złych słów, które ktoś mógłby o nim powiedzieć, ponieważ jest najciężej pracującą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam i życzę mu wszystkiego najlepszego. Wierzę, że przezwycięży chorobę.

– Podczas weekendu, który będzie kamieniem węgielnym dla kobiecych zapasów w WWE, Goldust opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym życzył wszystkim swoim koleżankom szczęścia w ich własnym PPV – Evolution, które odbędzie się w tę niedzielę w Nowym Jorku.

Do wszystkich utalentowanych kobiet #wweevolution, ciężko walczyłyście i zmieniłyście naszą branżę na lepsze. Przygotowując się do tej nocy, oddychajcie i uwierzcie w siebie na 110%, ponieważ jest to jedna z wielu chwil, które będziecie posiadać. Kocham was wszystkie. Bądźcie bezpieczne. Połamania nóg! #wwe #badasswomen.

– Poniżej znajduje się najnowszy odcinek serii WWE „My Daughter Is a WWE Superstar”. Tym razem w odcinku udział wzięła Carmella i jej rodzice – Paul i Emily Van Dale. W filmiku wspomniano o karierze ojca Carmelli w WWE oraz o tym, jak trudno było wychowywać mistrzynię.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778