ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Samoa Joe zawieszony przez WWE, NJPW odwołuje swoje gale, Matt Hardy w NXT?

– WWE poinformowało fanów, że Samoa Joe został zawieszony na 30 dni.

Powodem takiej decyzji federacji, było naruszenie WWE Wellness Policy przez zawodnika. To pierwsza tego typu kara dla byłego mistrza U.S.

Warto dodać, że to już drugie złamanie WWE Wellness Policy w tym roku. Pod koniec stycznia zawieszony na 30 dni został Andrade.

– Włodarze New Japan Pro Wrestling wydali oświadczenie w którym informują, że są zmuszeni odwołać wszystkie show od 1 do 15 marca. Powodem tej decyzji jest rozprzestrzeniający się Koronawirus (COVID-19). W wydanym oświadczeniu federacja informuje, że decyzja ta, choć ciężka to jest argumentowana zdrowiem fanów, zawodników oraz pracownikami federacji. Wśród odwołanych show znalazła się część New Japan Cup, który miał rozpocząć się 4 marca.

– Według PWinsider, Matt Hardy miałby pracować dla żółtego brandu federacji Vince’a McMahona. Nie jest jasne czy miałby pracować na zapleczu czy jako zawodnik. Podobno oficjelom bardzo zależy na tym, aby starszy z braci pozostał w WWE. Warto dodać, że kontrakt Matta z WWE wygasa w niedzielę 1 marca. Co ciekawe ostatnio na swoim Twitterze Matt pozostawił małe nawiązanie do NXT:

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: