ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Samoa Joe o Triple H’u i Vince’u McMahon’ie, Wiadomość do Reignsa, Powrót zawodnika TNA

samoa_joe-740x400

– Samoa Joe wziął ostatnio udział w podcaście Sama Robertsa. Oto skrót z ich rozmowy:

O Triple H’u:

Myślę, że Hunter miał w głowię wersję tego jak to powinno wszystko wyglądać. Uświadomił sobie, że sprowadzenie mnie do NXT było dużą częścią tego osiągnięcia. Wiedział, że wiele dam tej tygodniówce i pomogę w utworzeniu aktualnego trzeciego brandu WWE.

O Vince’u McMahon’ie:

Vince to typowy pokerzysta i nigdy nie wiesz co o tobie myśli. Pierwsze spotkanie było w stylu ‚bardzo miło cię poznać’ i dołożył do tego ten swój uśmieszek, ale z drugiej strony to wyglądało jak ‚pff, nie jesteś…’. Nie mogę temu zaprzeczyć. Miałem do czynienia z wieloma pokerzystami i jestem pewny, że Vince do nich należy.

– Karl Anderson dodał na swojego Twittera zdjęcie z członkami Bullet Clubu pod którym umieścił komentarz do aktualnego Mistrza Wagi Ciężkiej Romana Reignsa:

– Dixie Carter ogłosiła na Twitterze, że 33-letni Eli Drake wznowił swój kontrakt z TNA:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778