ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Samoa Joe kontuzjowany!

– Na ostatnim RAW, podczas walki z Rhyno, Samoa Joe odniósł kontuzję. 2-krotny NXT Champion wygrał głosowanie na partnera Bayley w Mixed Match Challenge, jednak Kurt Angle poinformował, że nie będzie on w stanie wziąć udziału w turnieju, a jego miejsce zajmie Elias.

Dziękuję za wszystkie głosy oddane na partnera Bayley w Mixed Match Challenge, lecz przez kontuzję odniesioną na RAW Samoa Joe nie jest w stanie walczyć…

…zatem Elias będzie partnerem Bayley.

Nie wiemy jeszcze, co stało się zawodnikowi i jak długo będzie pauzował. Pod znakiem zapytania stoi więc jego występ w Royal Rumble matchu. Jeśli pojawią się nowe informacje o stanie zdrowia wrestlera, będziemy Was o nich informować na bieżąco.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778