ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sami Zayn – stan zdrowia, Mick Foley śle podziękowania, Nowa walka o tytuł na Royal Rumble

– WWE opublikowało film, na którym widać jak Sami Zayn opuszcza arenę RAW na noszach po starciu z Braunem Strowmanem. O wszelkich aktualizacjach w kwestii jego osoby będziemy informować na bieżąco. Na ten moment wiadomo, iż Zayn został zabrany do najbliższego ośrodka medycznego dla dalszej oceny jego stanu zdrowia.

– Jak widać poniżej, Generalny Manager RAW Mick Foley był bardzo zadowolony z wieczoru spędzonego w Tampa. Na Twitterze podziękował fanom i dał do zrozumienia, że to była niezapomniana noc.

bayleywinscharlotte
– Na RAW Bayley pokonała Nię Jax w walce o miano nowej pretendentki do głównego tytułu kobiet na RAW. Bayley zmierzy się z Charlotte już na Royal Rumble 29 stycznia w San Antonio.

Na ten moment karta nadchodzącej gali wygląda następująco:

WWE Championship
John Cena vs. AJ Styles

WWE Universal Championship
Mistrz Stanów Zjednoczonych Roman Reigns vs. Kevin Owens
Chris Jericho będzie zamknięty w wiszącej klatce nad ringiem.

RAW Women’s Championship
Bayley vs. Charlotte

30-sto osobowy Royal Rumble Match
Potwierdzeni uczestnicy – Brock Lesnar, Bill Goldberg, Kofi Kingston, Xavier Woods, Big E, Chris Jericho, Braun Strowman.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743