ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sami Zayn powróci na Royal Rumble 2019? Oraz więcej!

– Jak  już wczoraj informowaliśmy , w ostatnim epizodzie podcastu Chrisa Jericho „Talk is Jericho” gościnnie pojawił się Sami Zayn.

W trakcie podcastu Sami Zayn wypowiedział się na temat swojego aktualnego statusu zdrowotnego. Z relacji zawodnika wynika, że potrzebuje jeszcze kilku miesięcy na rehabilitację po operacjach obu barków. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik może nie powrócić na Royal Rumble 2019, a występ Zayna na WM-ce również stoi pod znakiem zapytania. O kontuzji Kanadyjczyka pisaliśmy tutaj.

– Dakota Kai ostatnio wstawiła zdjęcie z plaży w Nowej Zelandii, gdzie przebywa na świątecznej przerwie. Co ciekawe, można zauważyć, że kobieta ma opaskę na kolanie. O możliwej kontuzji zawodniczki pisaliśmy tutaj. Niestety nie ma informacji czy jest to w ramach bezpieczeństwa, czy faktycznie jest to jakiś większy uraz.

 

View this post on Instagram

 

☀️🌊

A post shared by dakota ☁️ イーヴィー (@dakotakai_wwe) on

– Najnowsze „Canvas 2 Canvas”, gdzie Rob Schamberger tym razem robi portret Tomasso Ciampy:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778