ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sami Zayn o part-timerach i walkach weteranów z młodszymi zawodnikami

– Sami Zayn podczas konferencji wypowiedział się na kilka tematów, oto niektóre z nich.

  • Goldberg i Brock Lesnar w walce o Mistrzostwo Universal

Myśląc samolubnie, przez myśl przechodzi mi: „To nasze show, weźcie stąd wyjdźcie… my tu pracujemy co tydzień.” Głupio byłoby coś takiego zignorować.

Mogę dużo powiedzieć o Kevinie Owensie, ale widziałem jak pracował codziennie na Live Eventach, w Street Fight Matchach i uważam, że zasługuje na nagrodę jaką jest pas mistrzowski w odpowiednim momencie. Brock Lesnar i Goldberg wracają, fanom się to podoba i jest to dobre dla biznesu. A jeśli jest dobre dla biznesu, to jest też dobre dla mnie.

Czy chciałbym być w walce wieczoru WrestleManii zamiast Billa Goldberga? Tak, ale oni pomagają biznesowi.

  • Weterani walczący z młodszymi zawodnikami

Jedna z rzeczy jakie chciałbym zobaczyć w WWE to więcej walk weteranów z młodszymi zawodnikami. Przykładowo, podoba mi się praca z Chrisem Jericho. To interesujące zobaczyć zawodnika poprzedniej generacji z zawodnikiem obecnej generacji w ringu.

Przez to walka Hulka Hogana z The Rockiem była świetna, dwie największe gwiazdy w historii, ale to nadal starcie generacji. Myślę, że fajnie jest zobaczyć walkę Goldberga z Brockiem Lesnarem, ale wolałbym zobaczyć walkę Brocka z Kevinem Owensem i Goldberga ze mną, Sethem Rollinsem lub Romanem Reignsem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778