ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sami Zayn na tourze NXT po UK, Sheamus w SportsCenter na ESPN oraz więcej!

nxt_sami_zayn

– Sami Zayn jest reklamowany na grudniowy tour NXT po UK, podczas którego odbędzie się kilka live eventów NXT oraz specjalna gala NXT TakeOver: London, która odbędzie się 16 grudnia. Najprawdopodobniej zawodnik nie będzie brał udział w walkach, ponieważ nie dostaliśmy jeszcze pewnych informacji na temat jego powrotu do ringu.

Na pierwszy live event NXT, który odbędzie się 10 grudnia w Newcastle w Angli zapowiadani są również tacy zawodnicy jak: NXT Champion Finn Balor, NXT Women’s Champion Bayley, NXT Tag-Team Champions Dash and Dawson, Neville, Baron Corbin, Apollo Crews, Samoa Joe, Dana Brooke oraz Emma.

– Sheamus wziął we wtorek udział w SportsCenter na ESPN, które jest prowadzone przez Jonathana Coachmana.

Coach oraz Sheamus poruszyli temat prawdopodobnego ataku ISIS podczas gali Survivor Series. Zawodnik stwierdził, że WWE wzięło sprawę na poważnie i współpracowało z władzami żeby każdy fan był bezpieczny. Wspomniał również, że federacja wzmocniła ochronę na live eventach WWE.

Celtycki Wojownik opowiedział także na temat wygrania pasa WWE WHC. Mówił, że jest bardzo dumny ze swojego pochodzenia. Stwierdził, że Irlandczycy są teraz najtwardszymi zawodnikami na świecie. Dla przykładu podał Conora McGregor a z UFC, a także mistrza NXT Finna Balora.

– W nowym odcinku Unfiltered Renee Young rozmawiała z The Mizem na temat Hollywood oraz WWE. Wrzuciła także zdjęcie dotyczące tego odcinka:

– Najnowszy odcinek Grammar Slam, w którym CM Punk wyjaśnia różnice między „No” oraz „Know”:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778