ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sami Zayn kontuzjowany, Zmiana w karcie Payback 2015 i więcej! (Spoilery)

sami-zayn
– Newsy zawierają spoilery z wczorajszej gali RAW.

– WWE ogłosiło, że Sami Zayn nabawił się urazu ramienia podczas wczorajszego pojedynku z Johnem Ceną. Zayn jutro ma przejść badania metodą rezonansu magnetycznego, aby określić jak poważny jest ten uraz.

– Podczas wczorajszego RAW Kane przed pojedynkiem Rollinsa z Ambrosem zapowiedział, że jeżeli Ambrose wygra to zostanie dodany do main eventu Payback 2015. Dean wygrał przez co zmieniła się walka wieczoru najbliższego PPV. Teraz o WWE World Heavyweight title odbędzie się Fatal 4-Way match pomiędzy Rollinse, Reignsem, Ortonem i Ambrosem.

Poniżej aktualna karta Payback 2015:

1. Fatal 4-Way Match o WWE World Heavyweight title:
Seth Rollins (c) vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Dean Ambrose

2. I Quit Match o WWE United States Title:
John Cena (c) vs. Rusev

– Na wczorajszej tygodniówce doszło też do dwóch powrotów. Pierwszym z nich był powrót Hall of Famera, Breta Harta. Drugim był powrót Taminy Snuki, która wraz z Naomi zaatakowała siostry Bella.

– WWE zapowiedziało, że na najbliższym SmackDown obecny mistrz WWE, Seth Rollins oraz trzej pretendenci do jego tytułu podpiszą kontrakt na Fatal 4-Way match, który odbędzie się na Payback 2015.

– Na koniec RAW Fallout:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552