ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sami Zayn już nie zawalczy w 2018r.!

– Na ostatnim RAW Kevin Owens powiedział, że Sami Zayn musi odpocząć od występów przez odniesione urazy. Niestety jest to prawda, a nie storyline.

Zayn na Money in the Bank przegrał na rzecz Bobby’ego Lashleya, który zainkasował na nim aż 3 finishery. WWE specjalnie tak zabookowało to starcie, ponieważ Sami boryka się z poważnymi problemami z oboma barkami. W tym tygodniu zawodnik przeszedł operację na prawę ramię, natomiast w najbliższej przyszłości czeka go również zabieg na lewe. O tym wszystkim opowiedział w wywiadzie dla WWE.com.

Teraz jestem w Birmingham w Alabamie i właśnie przeszedłem operację mojego prawego ramienia, czyli mojego dobrego ramienia. Jestem poza akcją na kawał czasu. Sądzę, że ludzie nie wiedzą o tej kontuzji. Występowałem z nią od jakiegoś czasu. Nie wiem dokładnie, kiedy je rozerwałem. Myślę, że rozerwałem je, albo wstępnie kontuzjowałem, na Live Evencie w Montrealu. I na Live Evencie w sierpniu, kiedy walczyłem z Jinderem Mahalem. Myślę, że właśnie wtedy je kontuzjowałem. Ironią jest to, że w Montrealu, podczas mojego debiutu na RAW przeciwko Johnowi Cenie, kontuzjowałem lewe ramię.

Niestety potem moje lewe ramię, czyli moje złe ramię, zaczęło znów się psuć. To ramię nigdy nie było takie samo od czasu operacji (po debiucie przeciwko Cenie – przyp. red.), więc przyzwyczaiłem się do faktu, że jest tym gorszym. Niestety zaczęło stopniowo się pogarszać i okazało się, że mam rozdarte dwa rotatory (mięśnie stabilizujące bark – przyp. red.). I prawe i lewe są rozdarte. Właśnie przeszedłem operację na prawe, a za 6 lub 7 tygodni przejdę operację na lewe. Mam nadzieję, że wrócę zdrowy i szczęśliwy.

W związku z opisanymi urazami Samiego nie należy spodziewać się w ringu do końca 2018r. Celem wrestlera prawdopodobnie będzie powrót przed WrestleManią 35. Redakcja WrestleSpot.pl życzy szybkiej i udanej rehabilitacji.