ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ryback znów obraża, Paige wraca do Total Divas? I więcej!

Podczas swojej ostatniej audycji „Conversation with the Big Guy” Ryback wypowiedział się w jaki sposób Vince McMahon może utrwalić swoje dziedzictwo i dlaczego John Cena nie wstawia się za swoimi współpracownikami.

Poniżej owe wypowiedzi.

O tym jak Vince może utrwalić swoje dziedzictwo:

Mam nadzieje, że zanim (McMahon) umrze zda sobie sprawę i powie „Wiecie co? Zarobiłem masę kasy na życiu tych gości, dałem im szansę, jednak bez nich nie byłbym tu gdzie jestem i nie miałbym tego co mam teraz i muszę wziąć sprawy w swoje ręce zanim odejdę” i szczerze, myślę, że w taki sposób mogłby śmiało utrwalić swoje dziedzictwo robiąc to co jest lepsze dla innych, a nie myśląc tylko o sobie.

O tym czemu John Cena nie wstawia się za innymi w WWE:

Chciałbym, żebym był wyżej wtedy, kiedy zrobilem co zrobilem, ponieważ zawsze sądziłem, że ktoś taki jak John Cena będzie miał jaja, żeby zrobić rzeczy jak należy. Widzisz, kiedy kochasz (pro) wrestling ponad życie wstawiasz się za kolegami, jednak Cena nigdy tego nie robił i nigdy tego nie zrobi, bo dla niego liczą się tylko pieniądze.

– Paige ostatnio wysłała parę tweetów w których gratuluje nowej obsadzie Total Divas i mówi, że wkrótce się z nimi zobaczy.

Budzę się wraz z zabawnym filmikiem od moich dziewczyn. Tęsknie za wami [Bliźniaczki Bella, Natalya, Naomi, Lana, Carmella, Alexa Bliss] do zobaczenia wkrótce!!

Również powodzenia nowym nabytkom Total Divas [Alexa Bliss, Carmella, Nia Jax] gratulację dziewczyny. Dajcie czadu.

– Wygląda na to, że Elias Samson jest na liście zmienionych imion WWE. Od teraz będzie nam znany po prostu jako „Elias”. Gdy przeszedł do głównego rosteru, kreatywni szybko odpuścili sobie pseudonim „The Drifter”. Co za tym idzie dołącza on do takich osób jak Big E Langston, Adrian Neville czy Antonio Cesaro.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778