ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ryback, feud Ambrose vs Wyatt, Total Divas i więcej

SD_746_Photo_047_crop_north
– Ryback jest już gotowy do walki po ostatniej operacji. Zawodnik był obecny na zapleczu wczorajszego PPV, lecz nie został w nim uwzględniony. Możliwe jest więc, że na dzisiejszym RAW zobaczymy jego powrót.

– Co do powrotów to na wczorajszej gali w walce wieczoru powrócił Bray Wyatt, który przyczynił się do porażki Ambrose’a. Prawdopodobnie już na dzisiejszym RAW Bray Wyatt oraz Dean Ambrose rozpoczną program między sobą. Feud między tymi dwoma zawodnikami ma trwać około dwóch miesięcy i będzie opierał się na motywie „Szaleniec kontra inny szaleniec”.

– Na wczorajsze PPV sprzedano 15,503 biletów. Hala American Airlines Center w Dallas w stanie Teksas, gdzie odbyło się wczoraj Hell in a Cell jest w stanie pomieścić 18 tysięcy fanów. Według fanów będących na arenie, hala była prawie pełna.

– Do ekipy Total Divas dołączyły Paige i Alicia Fox. Obie te panie zobaczymy w tym programie od 4 Stycznia 2015 roku. Poniżej reklama nowego sezonu.

– Na koniec filmik umieszczony przez El Rey Network reklamujący nowy gimmick byłej gwiazdy WWE. Ezekiel Jackson, obecnie Big Ryck będzie występował w Lucha Underground.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556