ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rusev odchodzi? Kolejna zawodniczka Mae Young Classic debiutuje w NXT i więcej!

– Rusev opublikował na swoim Twitterze dziwny wpis, w którym podziękował zarządowi WWE za współpracę.

Chciałbym podziękować zarządowi WWE i wszystkim co ze mną współpracowali. DZIĘKUJĘ

Najbardziej interesującą rzeczą jest fakt, że Rusev opublikował ten wpis podczas gdy krążą plotki o jego prośbie o zwolnienie. Jak się okazuje wiadomość została podana dalej z mało wiarygodnego źródła i to może być zwykły żart ze strony byłego mistrza Stanów Zjednoczonych.

– Rhea Ripley, najnowszy nabytek rozwojówki WWE zadebiutowała na piątkowym Live Event w Tampie na Florydzie. Australijka została sparowana z Zedą i Ruby Riot jako babyface w meczu przeciw Mandy Rose, Vanessie Borne i Taynarze Conti. Niestety debiut nie okazał się szczęśliwy, gdyż zawodniczka przegrała. Ripley brała udział w Mae Young Classic w lipcu, lecz nie pojawiła się na NXT aż do wczoraj. Warto dodać, że Rhea ma obecnie 20 lat i jest najmłodszą uczestniczką w turnieju, a teraz na całym rosterze NXT.

– Kenny Omega podczas był gościem audycji Sean Waltman’s X-Pac 12360 gdzie wypowiedział się na temat debiutu Adama Cole’a w NXT.

Dla mnie jako przyjaciela Adama Cole’a jest to świetna informacja, że w końcu zadebiutował w WWE TV. Nie wiem co mogę o tym powiedzieć a czego nie, wiem tyle że były jakieś problemy z całą tą sytuacją.

Poniżej znajdziecie nagranie z całej audycji.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778