ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rozwój NXT UK, Była gwiazda WWE wraca do wrestlingu oraz więcej!

– Triple H udzielił wywiadu dla mediów po TakeOver: WarGames.

Były mistrz WWE powiedział, że w tym momencie ich uwagę skupia głównie brytyjska część Żółtego Rosteru. Zdradził również, że w przyszłym tygodniu podczas występów w Liverpoolu zostanie ogłoszone coś wielkiego, co pokaże jeszcze większą siłę NXT UK.

Obecnie, jeśli chodzi o występy, koncentrujemy się teraz na Wielkiej Brytanii […] Gdy dojdziemy do początku roku, zobaczycie, że ta marka znowu się rozwija. Będziemy mieli duże ogłoszenie. W przyszłym tygodniu mamy występy w Liverpoolu. […] Kiedy będziemy w Liverpoolu, ogłosimy coś wielkiego na temat pierwszego kwartału roku

– Były zawodnik WWE Ken Shamrock ogłosił za pośrednictwem swojego Twittera, że ponownie pojawi się w ringu wrestlingowym. Zawodnik zawalczy przeciwko Gabrielowi Wolfe w australijskiej federacji Battle Championship Wrestling 30 listopada.

– Jak podają zagraniczne zródła, Jay Lethal przedłużył swój kontrakt z federacją Ring of Honor. Wcześniej pojawiły się plotki o odejściu Lethala z powodu ROH, które pod koniec roku nie chciało przedłużać kontraktów z kilkoma zawodnikami (np. prawdopodobnie Silas Young). Lethal jest aktualnym posiadaczem ROH World Championship, a także najdłużej panującym posiadaczem mistrzostwa w historii federacji.