ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Royal Rumble 2019 ogłoszone! Wynik drugiego starcia w WWE Mixed Match Challenge i więcej!

– WWE oficjalnie ogłosiło datę oraz miejsce gali Royal Rumble 2019.

Do tegorocznej edycji gali Royal Rumble pozostało kilka dni, a WWE już ogłosiło miejsce oraz datę kolejnej tego typu gali.
Pierwsza przyszłoroczna gala „Wielkiej Czwórki” będzie miała miejsce 27 stycznia 2019 roku na stadionie baseballowym Chase Field w Pheonix w stanie Arizona. Co ciekawe, będzie to pierwsza gala RR, która będzie organizowana na stadionie najważniejszej ligi baseballu w Północnej Ameryce. Federacja spodziewa się, że na galę przybędzie ponad 40 tysięcy widzów. Dodatkowo ogłoszono, że dzień przed RR 2019 odbędzie się NXT: Takeover.

Poniżej rozpiska Royal Rumble weeku 2019:

* Sobota, 26 stycznia 2019 – NXT: Takeover na Talking Stick Resort Arena w Pheonix.

* Niedziela, 27 stycznia – Royal Rumble 2019 na Chase Field w Pheonix.

* Poniedziałek, 28 stycznia – RAW na Talking Stick Resort Arena w Pheonix.

* Wtorek, 29 stycznia – SmackDown Live Talking Stick Resort Arena w Pheonix.

– Wczoraj po emisji 205 Live miało miejsce drugie starcie w WWE Mixed Match Challenge. The Miz oraz Asuka zmierzyli się z Big E oraz Carmellą. Pojedynek wygrali The Miz i Asuka po tym, jak Asuka poddała Carmellę za pomocą arm locka:

A już za tydzień w WWE Mixed Match Challenge odbędzie się walka Braun Strowman & Alexa Bliss vs. Becky Lynch & Sami Zayn:

Na koniec Xavier Woods nagrywający wejście na ring The New Day wraz z Carmellą:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778