ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ronda Rousey w WWE? Corbin o starciu z Ceną, Kto był na zapleczu podczas SD Live?

– Sean Ross Sapp z Fightful.com donosi, że była mistrzyni UFC, Ronda Rousey wkrótce ma rozpocząć swoje przygotowania do startu w WWE. Jej trenerem ma zostać Brian Kendrick, który prowadzi również własną szkółkę wrestlingową. Przypomnijmy, że Ronda Rousey pojawiła się już w ringu WWE podczas WrestleManii 31.

– Na dzisiejszym SmackDown Live poznaliśmy kolejny pojedynek, który odbędzie się na SummerSlam. Baron Corbin zmierzy się z Johnem Ceną. Mr. Money in The Bank nie tracił czasu i tuż po dzisiejszej gali odniósł się do wydarzeń z dzisiejszego SmackDown Live:

@JohnCena obrażanie mnie czyni cię takim samym jak reszta frajerów na twitterze. Czy tak powinien zachowywać się wzór do naśladowania? Widzimy się na #SummerSlam

John Cena nazwał Barona Corbina „dumpster fire”, co było nawiązaniem do tabliczki przyniesionej przez fana o treści „Baron Corbin is a dumpster fire”, a to w tłumaczeniu oznacza „Baron Corbin to płonący śmietnik”.

– Podczas dzisiejszej gali na zapleczu pojawił się znany z takich przedsięwzięć jak „Dr. House”, „Jak Poznałem Waszą Matkę” czy „O dwóch takich, co poszli w miasto” amerykański aktor indyjskiego pochodzenia, Kal Penn.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552