ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ronda Rousey, Podziękowania od AJ Lee i więcej!

UFC Fighter Portraits
– Podczas ostatniej audycji Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer stwierdził, że WWE ma wstępny plan co do Rondy Rousey.
Jest kilka pomysłów co do obecnej mistrzyni kobiet UFC w wadze koguciej. Pierwszym pomysłem jest singlowa walka ze Stephanie McMahon. Po segmencie z udziałem The Rocka, Rondy, Triple H’a oraz Stephanie McMahon na WrestleManii 31 innym pomysłem jest mieszana walka Tag Teamowa: The Rock & Ronda Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon. Kolejnym pomysłem jest walka The Rock vs. Triple H, gdzie przy narożniku Dwayne’a Johnsona obecna byłaby Ronda, a przy narożniku Triple H’a, Stephanie McMahon.

Oczywiście są to tylko plany. W zeszłym tygodniu agent Rondy powiedział, że jej występ na WrestleManii był jednorazowy, a mistrzyni UFC nie ma żadnych innych zobowiązań co do WWE.

– Kilka dni temu Ronda zrobiła na swoim twitterze sesję Q&A, aby wypromować film Szybcy i wściekli 7. Mistrzyni UFC odpowiedziała na kilka pytań związanych z jej występem na WrestleManii 31:

– AJ Lee po raz pierwszy od czasu odejścia z WWE dodała wpis w mediach socjalnych. Na twitterze podziękowała wszystkim za jej wrestlingową karierę:

– Poniżej WWE RAW Slam of the Week:

– Natomiast tak wygląda WWE SmackDown Slam of the Week:

– Najnowsze WWE Top 10:

– A na koniec najnowsze WWE Fury:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552