ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ronda Rousey ostrzega Lynch i Flair, Gala Tribute to the Troops, Dawny podcast wraca na antenę WWE Network

– RAW Women Champion – Ronda Rousey oznajmiła na swoim Instagramie, że jej interwencja w WWE TLC była ostrzeżeniem dla Becky Lynch i Charlotte Flair.

Rousey interweniowała podczas niedzielnego pojedynku na gali TLC, gdzie pomogła Asuce zdobyć tytuł SmackDown Women’s od Becky Lynch. Rousey napisała także, aby Flair i Lynch ruszyły dalej i nie prowokowały jej ponownie. Becky odpowiedziała i nazwała Rousey „dziwaczką”, ale Rousey odgryzła się i nazwała „The Man” jako #BackwardsBullshitBecky.

 

#TLC nie było zemstą, to było ostrzeżenie. @ Charlottewwe @beckylynchwwe Obydwie możecie być szczęśliwe, że tak łatwo wam odpuściłam. Asuka zasługuje na to, aby zostać mistrzynią bardziej niż którakolwiek z was, oszustki. @beckylynchwwe mówi, że to ONA przejęła nade MNĄ kontrolę?! @beckylynchwwe atakowała mnie tylko wtedy, gdy odwracałam się od niej plecami – to coś więcej #BackwardsBullshitBecky. Jeśli ty i @charlottewwe jesteście sprytne, uznacie, że wynik został rozstrzygnięty, nauczcie się tej lekcji, idźcie dalej… i nie prowokujcie mnie więcej.

Pamiętam, jak powiedziałaś, że zaatakowałam cię z twoimi „opuszczonymi spodniami”, dziwaczko. Nie zamierzam jednak kłamać, weszłam do twojej garderoby i zobaczyłam tyłek – ale był on w pełni ubrany.

 

Szczęśliwe?

 

[ZOBACZ TAKŻE: Czy Heel Turn Johna Ceny był tak potrzebny jak mówiono? (felieton)]

 

– 16-roczny Tribute to the Troops (hołd WWE dla stacjonujących wojsk amerykańskich) odbędzie się dziś wieczorem o godz. 21.00 w sieci USA. Pojawi się gwiazda telewizyjna Jon Stewart oraz wykonawca country – Morgan Wallen. Tak zapowiada się wieczór: Mistrz WWE – Daniel Bryan i WWE Intercontinental Champion – Dean Ambrose vs. Seth Rollins i AJ Styles, Natalya i RAW Women Champion – Ronda Rousey vs. Nia Jax i Tamina Snuka, Becky Lynch i Charlotte Flair vs. Mandy Rose i Sonya Deville.

 

 

– Według PWInsider, planowane jest wprowadzenie do sieci WWE „Something Else to Wrestle with Bruce Prichard” w 2019 roku. Podcast powróci nieco zmieniony, ale nie ma jeszcze słowa o tym, jakie poprawki zostaną wprowadzone. Istnieje prawdopodobieństwo, że podcast powróci na wiosnę, zaraz po zakończeniu sezonu WrestleManii 35. Pierwszy sezon zawierał 13 odcinków z Prichardem i współgospodarzem – Conradem Thompsonem.