ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ronda Rousey odejdzie z WWE?, Legendy TNA odchodzą z federacji oraz więcej!

– Jak wiemy, Ronda Rousey zadebiutowała w WWE „oficjalnie” podczas zeszłorocznego PPV Royal Rumble.

Zawodniczka zaliczyła bardzo udany rok w federacji. Udało się jej nawet zdobyć WWE Raw Women’s Championship. Jednak pojawiły się plotki, iż była mistrzyni UFC ma opuścić WWE. Z informacji podanych m.in. przez Rica Flaira wynika, że kontrakt Rousey był roczną umową z federacją. Hall of Famer powiedział, że po wygaśnięciu kontraktu Rousey chce opuścić WWE i zająć się rodziną. Sama zawodniczka przyznała, że bardzo chciała dołączyć do WWE, ale miała to być krótka przygoda. Jednak federacja może zaoferować Rondzie nową, lepszą umowę, tak jak miało to miejsce w przypadku Brocka Lesnara.

– Wczoraj w sieci pojawiła się informacja, że Abyss oraz Sonjay Dutt opuścili Impact Wrestling, aby dołączyć do WWE. Dzisiaj sam Ed Nordholm potwierdził, że zawodnicy opuścili federację. Zawodnicy mają podpisać umowę z WWE w celu pracy na zapleczu. Dwójka pracowała aktualnie w TNA w ekipie kreatywnej, Abyss pojawiał się czasem w ringu. Ich miejsce zajęli już Tommy Dreamer oraz Konnan. Nowe nabytki WWE mają podjąć się tej samej pracy, którą dotychczas wykonywali w Impact, jednak istnieje również szansa, że Abyss wystąpi jednorazowo w Royal Rumble Matchu tej niedzieli.

– Były mistrz drużynowy WWE Vladimir Kozlov pojawił się w drugim sezonie serialu Marvela „The Punisher” emitowanym w serwisie Netflix:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778