ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ronda Rousey na SmackDown?, Cody szuka wolnych zawodników oraz nowe informacje o przyszłości SmackDown LIVE

– Jak wiadomo stacja FOX przejmie SmackDown LIVE już w przyszłym roku.

Pojawiły się informacje, że stacja chce, aby aktualna RAW Women’s Champion Ronda Rousey przeszła na Niebieską Tygodniówkę, kiedy już FOX będzie emitowało SmackDown LIVE. Ma to pomóc w zwiększeniu popularności niebieskiej części WWE. Ronda ma być również główną postacią występującą w innych programach WWE, które pojawią się na FOX. Stacja chce również, by federacja zatrudniła zawodnika jak i aktualnego posiadacza UFC Heavyweight Champion Daniela Cormiera w roli komentatora. Sam zawodnik pojawił się na tryoutcie WWE właśnie w tej sprawie jakiś czas temu.

– Cody Rhodes za pośrednictwem swojego Twittera zapytał swoich obserwujących jacy zawodnicy ze sceny niezależnej aktualnie pracują w statusie „Free Agent”. Ma to prawdopodobnie powiązanie z federacją Rhodesa i innych zawodników, AEW. Nadal nie ma oficjalnej informacji o powstaniu federacji, jednak wszystkie działania zawodników wskazują na to, że federacja powstanie.

– WWE prawdopodobnie planuje na styczeń wrócenie do tematu przegranej SmackDown LIVE podczas wtorkowego show. Nie jest potwierdzone co dokładnie federacja planuje, jednak ma to mieć związek ze zmianą postaci Shane’a McMahona, o której informowaliśmy tutaj.