ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns, Zbiórka pieniędzy Duggana i Sunny, John Laurinaitis

– Roman Reigns zrównał się wczoraj z obecnym rekordem wyeliminowanych osób przez jednego zawodnika podczas tradycyjnego meczu na Survivor Series. Dla przypomnienia Reigns wyeliminował 4 osoby.

– Parę tygodni temu informowaliśmy o zbiórce pieniędzy jaką zorganizował Hacksaw Jim Duggan. Funduszy potrzebował on na operację ramienia. Do końca akcji pozostało 10 dni, a Hall Of Famer zgromadził już nieco ponad 11 000$, natomiast potrzebował 6,500$. Dla porównania Sunny, która również zorganizowała zbiórkę pieniędzy, z 10 000 $ zgromadziła zaledwie 3 000$.

– John Laurinaitis pojawił się na wczorajszym PPV- Survivor Series. Wziął udział w segmencie na zapleczu, razem z Los Matadores, R-Truthem, Santino Marellą oraz Fandango. Nie oznacza to jednak jego powrotu do telewizji, gdyż były menadżer Raw i SmackDown zajmuje się obecnie pracą agenta WWE.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552