ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns zaatakowany przez fana, Nowe ring name’y w NXT oraz więcej!

roman-reigns
– Roman Reigns na Live Evencie w Victorii w Kanadzie został zaatakowany przez fana repliką walizki MitB.

Do zdarzenia doszło podczas pojedynku Romana Reignsa z Bray’em Wyattem. Według świadków zdarzenia jeden z fanów rzucił repliką w stronę zawodnika WWE, przy tym uderzając go w tył głowy. Ochrona natychmiastowo wyprowadziła fana z okolic ringu a Reigns dokończył walkę, chociaż był zszokowany i sfrustrowany całym zdarzeniem. Kilka osób twierdzi, że na miejsce została wezwana policja. Poniżej filmiki z całego zdarzenia:

– Dzisiaj 24 urodziny świętuje Diva NXT, Alexa Bliss. Redakcja życzy jubilatce wszystkiego najlepszego w ringu oraz w życiu osobistym.

– Diva NXT KC Cassidy będzie teraz znana jako Peyton Royce natomiast Jessie McKay od teraz występuje w ringu jako Billie Kay. Obydwie zawodniczki można już znaleźć na Twitterze pod nowymi nazwami @WWEPeytonRoyce @WWEBillieKay. Poniżej zdjęcie Div, które podpisały kontrakt z WWE w Kwietniu tego roku:

– Obydwie zawodniczki nie są jedynymi, którym zmieniono imiona ringowe. Kolejną wrestlerką jest kuzynka The Rocka Lina Fenene. Od teraz będzie występowała jako Nia Jax. Ją też możecie znaleźć na Twitterze @WWENiaJax

– Najnowsze Top 10:

– Na koniec najnowsze WWE Fury

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552