ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns w Good Morning America, Nowa gwiazda w NXT UK i więcej

– Uwaga: spoiler z nagrań NXT UK w Coventry. 

Podczas trwających tapingów brytyjskiej tygodniówki zawodnik 205 Live Noam Dar ogłosił, że w pełni zamierza poświęcić się właśnie NXT UK. Do tej pory Szkot występował głównie na fioletowej tygodniówce i tylko sporadycznie pojawiał się na NXT UK. Pierwszym rywalem Dara może być Mark Andrews, z którym najmłodszy uczestnik Cruiserweight Classic stoczył brawl.

– Roman Reigns oprócz występu na poniedziałkowym RAW, pojawi się również następnego dnia w programie „Good Morning America”. Były Universal Champion najprawdopodobniej będzie promował film „Hobbs & Shaw”, który będzie jego debiutem na dużym ekranie.

– Okazuje się, że zwolnienie TJP było odgórną decyzją WWE. Sam zawodnik niedawno wypowiadał się, że nie chce opuszczać WWE, bo to był dla niego cel od początku kariery. Więcej o sprawie możecie przeczytać tutaj.

– Impact Wrestling poinformowało, że gala United We Stand, która odbędzie się w trakcie weekendu WrestleManii, będzie miała format iPPV i będzie dostępna tylko na stronie FITE TV. Poniżej aktualna karta tego PPV:

1. Extreme Dream Tag Team Match
Lucha Bros (Pentagon Jr. & Rey Fenix) vs. Rob Van Dam & Sabu

2. Monster’s Ball Match
Sami Callihan vs. Jimmy Havoc

3. Ultimate X Match
Jack Crist vs. Jack Evans vs. Kotto Brazil vs. TBA

4. Eight Man Tag Team Match
Team IMPACT (Johnny Impact & Eddie Edwards & Moose & Brian Cage) vs. Team Lucha Underground (Aerostar & Drago & King Cuerno & Daga)

5. Intergender Match
Eli Drake vs. Tessa Blanchard

– Reakcje gwiazd WWE na powrót Romana Reignsa:

– Top 10 kontr akcji z górnej liny:

– Dokument pokazujący przygotowania Kofiego Kingstona do Elimination Chamber Matchu:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552