ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns w dużej walce na Fastlane, Kto powinien wprowadzić DX do Hall of Fame i więcej!

– Sean „X Pac” Waltman gościł ostatnio w podcaście WINCLY, w którym wypowiedział się między innymi o tym, kto powinien wprowadzić grupę D-Generation X do tegorocznej klasy Hall of Fame.

Według niego powinien to być legendarny bokser Mike Tyson, który swego czasu należał do grupy. Poniżej pełna wypowiedź Waltmana na ten temat:

Jeśli ktoś miałby być wprowadzającym to może … Mike Tyson. Był on dużą częścią wczesnego sukcesu DX w Attitude Erze.

Całego podcastu możecie posłuchać poniżej:

– The Quick Loans Arena w Cleveland, gdzie odbędzie się Fastlane, na swojej stronie internetowej zapowiada dużą walkę na tę galę. Ma to być 2-on-3 Handicap Match pomiędzy Romanem Reignsem i Sethem Rollinsem a Baronem Corbinem, Bobbym Lashley’em i Drew McIntyre’em. Na razie nie jest to oczywiście oficjalnie potwierdzona walka przez WWE, ale często walki zapowiadane na stronach aren, gdzie odbywało się dane PPV, później się odbywały. Ważną informacją jest to, że w zapowiedzi nie uwzględniono Deana Ambrose’a, Brauna Strowmana i Eliasa. Wszyscy wymieni zawodnicy brali udział w segmencie na ostatnim RAW:

– Wczoraj informowaliśmy o kontuzji NXT Championa Tommaso Ciampy. Natomiast już teraz możemy podać więcej szczegółów. Ostatnie doniesienia wskazują na to, że Ciampa ma od kilku tygodni problemy z szyją, jednak w tym tygodniu nasiliły się one na tyle, że sztab medyczny WWE zabronił NXT Championowi występu na RAW i SmackDown Live, przez co writerzy musieli zmieniać w ostatniej chwili skrypt tygodniówek.

– Cała gala NXT UK TakeOver: Blackpool. Gala została zamieszczona na kanale YouTube WWE z okazji piątych urodzin WWE Network: