ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns o fanach, Dlaczego powrócił Great Khali? Gwiazda WWE chwali Young Bucks

– Roman Reigns skomentował ostatnie poczynania fanów.

The Big Dog skrytykował za pomocą Twittera fanów z Filadelfii, którzy jego zdaniem nie stanęli podczas Battleground na wysokości zadania.

Mówiłem wam, że jestem wielką walką. Słyszałem, że Philly (Filadelfia – przyp. red.) była dość cicha dzisiejszej nocy, lepiej się postarajcie gdy powrócimy!! #RAW #MyYard #B2R

– Podczas Battleground powrócił były World Heavyweight Champion – The Great Khali. Mówi się, że powodem jego powrotu była zbyt mała popularność Jindera Mahala w Indiach. Khali ma pomóc wybić się młodszemu koledze w kraju z którego sam pochodzi, aby pomóc WWE wkroczyć z większym impetem na rynek w Indiach. Oficjele chcą, aby hindusi chętniej sięgali po WWE Network.

– Na Twitterze doszło do ciekawej wymiany zdań pomiędzy Brayem Wyattem a The Young Bucks. The Eater of Worlds pochwalił najpopularniejszy obecnie tag team sceny niezależnej, Ci zaś odpowiedzieli mu, że kiedyś ich drogi się przetną:

The Young Buck są bardzo dobrzy. Ta

Dzięki, dobry bracie Brayu. Nasze drogi kiedyś się przetną.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552