ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns o fanach, Dlaczego powrócił Great Khali? Gwiazda WWE chwali Young Bucks

– Roman Reigns skomentował ostatnie poczynania fanów.

The Big Dog skrytykował za pomocą Twittera fanów z Filadelfii, którzy jego zdaniem nie stanęli podczas Battleground na wysokości zadania.

Mówiłem wam, że jestem wielką walką. Słyszałem, że Philly (Filadelfia – przyp. red.) była dość cicha dzisiejszej nocy, lepiej się postarajcie gdy powrócimy!! #RAW #MyYard #B2R

– Podczas Battleground powrócił były World Heavyweight Champion – The Great Khali. Mówi się, że powodem jego powrotu była zbyt mała popularność Jindera Mahala w Indiach. Khali ma pomóc wybić się młodszemu koledze w kraju z którego sam pochodzi, aby pomóc WWE wkroczyć z większym impetem na rynek w Indiach. Oficjele chcą, aby hindusi chętniej sięgali po WWE Network.

– Na Twitterze doszło do ciekawej wymiany zdań pomiędzy Brayem Wyattem a The Young Bucks. The Eater of Worlds pochwalił najpopularniejszy obecnie tag team sceny niezależnej, Ci zaś odpowiedzieli mu, że kiedyś ich drogi się przetną:

The Young Buck są bardzo dobrzy. Ta

Dzięki, dobry bracie Brayu. Nasze drogi kiedyś się przetną.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778