ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns: „Najważniejsza jest rodzina”, Jeff Jarrett jako członek creative teamu WWE, Niespełnione plany wobec Kofiego Kingstona

– Ostatnie tygodnie w WWE przyćmił powrót Romana Reignsa do ringu.

O mężczyźnie było głośno, od kiedy ogłosił światu, że ponownie zmaga się z leukemią w październiku 2018 roku, aż do powrotu na ring w zeszłą niedzielę na WWE PPV Fastlane. Reigns udzielił wywiadu dla ‚Los Angeles Times’, gdzie przyznał, że miał na myśli tylko jedną rzecz podczas całej swojej rekonwalescencji: swoją rodzinę.

Jestem z żoną od czasów studiów, więc przeszła ze mną cały ten proces. Moją wielką troską była moja córka, która ma jedenaście lat. Jest więc w tym wieku, w którym słyszy wszystkie te błędne opinie na mój temat i słyszy różne rzeczy od różnych ludzi. Myślałem, że będzie dobrze, tak długo, jak słyszy ode mnie: ‚To właśnie dzieje się z twoim tatą, ale nie chcę, żebyś się martwiła’. I świetnie to zniosła.

Podczas gdy Reigns osiągnął prawie wszystko, co można zrobić w WWE, największą rzeczą dla niego zawsze była ochrona rodziny. ‚Big Dog’ mówił, jak postawić siebie i swoje zdrowie na pierwszym miejscu, zanim zacznie się brać pod uwagę innych ludzi.

To trudne, ponieważ jako ojcowie i usługodawcy chcemy chronić. Jestem przyzwyczajony do stawiania wszystkiego ponad mnie oraz stawiania wszystkich na pierwszym miejscu i upewniania się, że wszystko jest z nimi w porządku, zanim upewnię się, że ze mną również jest okej. Nauczyłem się, że czasami trzeba postawić siebie, szczególnie swoje zdrowie na pierwszym miejscu, ponieważ wtedy możemy być zdrowi i wtedy dbać o wszystkich innych ze zdwojoną siłą.

 

– Były członek creative teamu WWE – Freddie Prinze Junior ujawnił na swoim Twitterze, że rozpisał wielką wygraną Kofiego Kingstona w gauntlet matchu już ponad dziesięć lat temu. Prinze powiedział, że pomysł ten nigdy nie spotkał się z przychylnością.

 

Ulokowałem Kofiego w gauntlet matchu w Titan Tower ponad dziesięć lat temu, ale pomysł nie wypalił. Jego podróż jest prawdziwa. Kofi opowiada cholernie dobrą historię na ringu i mam nadzieję, że to zobaczycie.

W przyszłotygodniowym odcinku WWE SmackDown będzimy świadkami gauntlet matchu, w którym wezmą udział: Kofi Kingston, Randy Orton, Sheamus, Cesaro, Rowan i WWE United States Champion – Samoa Joe. Starcie ogłosił Vince McMahon, mówiąc, że jeżeli Kofiemu uda się wygrać gauntlet match, dostanie on szansę na zdobycie tytułu na WrestleManii 35, gdzie będzie musiał stawić czoła WWE Championowi – Danielowi Bryanowi.

– WWE Hall of Famer – Jeff Jarrett niedawno dołączył do creative teamu WWE i obecnie pracuje w pełnym wymiarze godzin na stanowisku kierowniczym. Jak podaje Wrestling Observer Newsletter, WWE ma nadzieję, że Jarrett będzie bardzo wpływowym człowiekiem za kulisami, a przynajmniej stanie się kluczowym członkiem zespołu kreatywnego. Jedno ze źródeł zbliżone do Observer, na podstawie obserwacji Jarretta, wierzy, że mężczyzna będzie najbardziej wpływowym facetem w firmie, poza Triple H’em i kluczowymi pisarzami, takimi jak: Dave Kapoor, Brian ‚BG’ James, WWE Hall of Famer Michael ‚PS’ Hayes i być może Paul Heyman, który jest bardzo wpływowy z powodu swoich powiązań z mistrzynią kobiet RAW – Rondą Rousey i WWE Universal Championem – Brockiem Lesnarem. Zauważono również, że Jarrett jest znany z tego, że jest bardzo czarujący, ma zdolność szybkiego sprawienia, że ​​poczujesz się jakby był twoim najlepszym przyjacielem. Jarrett jest także autorytetem w rozmowach z talentami, ponieważ wiele obecnych zawodników w WWE dorastało, obserwując jego występy i wiedząc, że prowadził własne firmy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552