ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns najbardziej znienawidzonym zawodnikiem, Triple H na temat turnieju o pas WWE UK i więcej!

roman-reigns

– Pomimo bycia babyfacem, Roman Reigns zostały wybrany najbardziej znienawidzonym wrestlerem roku 2016 przez czytelników magazynu Pro Wrestling Illustrated. To pierwszy raz w historii PWI, kiedy babyface zostaje wybrany najbardziej znienawidzonym wrestlerem roku. Poniżej fragment z magazynu na temat osiągnięcia Reginsa:

Here’s a guy who fights honorably and abides by the rules. He has proven loyal and dedicated to family and friends. He always conducts himself as a gentleman, never ducks a challenge, and has managed to overcome the odds every time they seem stacked against him.

And the fans boo the crap out of him.

More than a quarter of our respondents cast their vote for Roman Reigns as the Most Hated Wrestler of the Year, marking the first time in the history of the PWI Achievement Awards that a so-called „fan favorite” has won this distinction.

Poniżej reszta kategorii oraz ich zwycięzcy:

– AJ Styles (Wrestler roku)
– AJ Styles vs. John Cena (Walka roku)
– Nia Jax (Świeżak roku)
– Bayley (Największa inspiracja roku)
– The Miz (Największy postęp roku)
– Goldberg (Powrót roku)
– Charlotte Flair (Kobieta roku)
– Charlotte-Sasha Banks (Feud roku)
– Shinsuke Nakamura (Najbardziej popularny wrestler roku)
– Roman Reigns (Najbardziej znienawidzony wrestler roku)
– The New Day (Tag Team roku)

Reaktor strony Forbes Alfred Konuwa w swoim artykule omówił krótko dlaczego wybór Romana Reignsa jako najbardziej znienawidzonego zawodnika roku jest dobry. Zaznaczył, że na przestrzeni wielu lat lista znienawidzonych wrestlerów z magazynu PWI zawierała osoby, które są aktualnymi lub przyszłymi WWE Hall of Famerami np. Kurt Angle, Diamond Dallas Page, Chris Jericho albo „Ravishing” Rick Rude.

– W poniższym materiale filmowym Triple H wypowiedział się na temat dwudniowego turnieju o WWE UK Championship. The Game wspominał, że celem WWE na pewno będzie stworzenie specjalnej tygodniówki dla zawodników z Wielkiej Brytanii, którzy w przyszłości będą mogli występować również na NXT, Raw, SmackDown czy WrestleManii.

– Jak widać na poniższym zdjęciu, Mick Foley nie był jedyną osoba, która spotkała The Young Bucksów oraz The Addiction na lotnisku w Atlancie.

– Najnowsze TOP 5 od TNA, w którym federacja skupiła się na najlepszych Styles Clashach:

Komentarze

  1. Nie rozumiem co oni maja do Romana Reignsa nie jestem jego wielbicielem ale Go lubię, według mnie zrobił spore postępy jeśli chodzi o mic skill ( nie jest jakiś genialny ale zły też nie jest) a wszyscy Go nienawidzą bo głupi Vince nie chce się zgodzić na jego Hell turn, gdyby dobrze rozplanowali jego hell turn to mógły być monster hellem, ale vince nie chce się zgodzić na to i wciska Go na siłe w walki o najważniejsze tytuły np. na Royal Rumble o Universal , ale przecież to nie Jego wina On może co jedynie poprawiać się na mic skilu czy ring skilu i to robi bo ostatnimi czasy widać poprawę, więc według mnie to nie jest wina Romana że musi się męczyć jako Face to wina Vinca, CT, i HHH. a on nie ma nic do powiedzenia w tym temacie, przecież to nie Cena który rozmawia z CT i ustala swoje walki a vince tylko poprawia. Ja Go lubie nie za to że jest facem tylko za to że stara się poprawiać to na co ma On wpływ.

    1. Zgadzam się Roman zrobił duże postępy a oni zrobili z niego najbardziej znienawidzonego wrestlera roku…. Nie rozumiem tego

      1. Lubie Romana jako face ale każdy od czasu do czasu musi przejść heel turn żeby się nie znudzić ale jak widać vince na stare lata ślepnie i ma to gdzieś

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552