ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns na najbliższym RAW, Arn Anderson zwolniony z WWE? i więcej!

– Vince McMahon ogłosił na Twitterze, że Roman Reigns pojawi się na najbliższym RAW!

Były Universal Champion ma odnieść się do stanu swojego zdrowia i powiedzieć, jak idzie jego leczenie. Możliwe też, że ogłosi swoje pojawienie na WrestleManii, gdzie mógłby stanąć w narożniku Setha Rollinsa, gdy ten będzie walczył o Universal Championship z Brockiem Lesnarem. Poniżej tweet szefa WWE i jego tłumaczenie:

Roman Reigns (aka Joe Anoa’i) wypowie się o swojej walce z białaczką w ten poniedziałek na RAW. #walczący #dumny #klasa.

– Jak donosi PWInsider, Becky Lynch może pojawić się na najbliższym RAW w Atlancie. Przypomnijmy, że na Czerwonej Tygodniówce będą obchodzone urodziny Rica Flaira i The Man może właśnie pojawić się w segmencie z Nature Boyem, który jest ojcem jej rywalki Charlotte Flair. Może to być element storyline’u, ponieważ dwa tygodnie temu Vince McMahon zawiesił Lynch i w jej miejsce w walce z Rondą Rousey na WrestleManii 35 wstawił właśnie Charlotte Flair.

– Z kolei według Pro Wrestling Sheet WWE po 18-letniej współpracy zakończyło swoją współpracę z Arnem Andersonem. Anderson pracował jako producent i występował także w telewizji od momentu wykupu WCW przez federację Vince’a McMahona. Wcześnie walczył on w WCW i był członkiem The Four Horseman, gdzie współpracował między innymi z Riciem Flairem, który jest jego dobrym przyjacielem. Jest to o tyle dziwne, że lada dzień na RAW będzie świętowane 70-lecie Nature Boya.

– Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na Monday Night RAW, które będziecie mogli obejrzeć oczywiście w naszej zakładce live

– Poniżej spoilery z nagrań NXT, które odbyły się w nocy ze środy na czwartek:

W trakcie wspomnianych nagrań rozegrany został turniej Dusty Rhodes Tag Team Classic. Jednym z zespołów biorących udział w turnieju był tag team Johnny’ego Gargano i Tomasso Ciampy. Panowie występowali w starych strojach z czasów DIY, pod taką nazwą i z theme songiem tego zespołu.

Inne zespoły biorące udział w tym turnieju:
– Undisputed Era (Bobby Fish & Kyle O’Reilly)
– Moustache Moutain (Trent Seven & Tyler Bate)
– Ricochet & Aleister Black
– The Forgotten Sons
– Fabian Aichner & Marcel Barthel
– The Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford)
– Oney Lorcan & Danny Burch

Wyniki turnieju:
1/4 finału:
Ricochet & Aleister Black pokonali Fabiana Aichner’a i Marcela Barthel’a
The Forgotten Sons pokonali Oney’ego Lorcana & Danny’ego Burcha
Moustache Moutain pokonali The Street Profits
DIY pokonali Undisputed Erę

1/2 finału
Ricochet & Aleister Black pokonali DIY
The Forgotten Sons pokonali Moustache Moutain

Po przegranej walce półfinałowej Johnny Gargano opuścił arenę z pomocą Ciampy i Candice LeRae. Gdy panowie byli w okolicach titantronu to Ciampa chciał pchnąć w tron Gargano, tak jak na NXT TakeOver: Chicago, jednak Johnny był sprytniejszy od mistrza NXT i to on wpadł w titantron, po czym został obity jeszcze przez Gargano. Tapingi zakończyły się Johnnym i Candice stojącymi nad nieprzytomnym Ciampą. Może to oznaczać, że panowie spotkają się w starciu o mistrzostwo NXT podczas TakeOver: New York.