ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Roman Reigns był klientem dilera sterydów?

Richard Rodriguez, były właściciel Iron Addicts Gym w Miami, który został aresztowany za rozprowadzanie nielegalnych sterydów, wyznał, że jednym z jego klientów był Roman Reigns.

DEA (Drug Enforcement Administration) w lutym ubiegłego roku zrobiła najazd na siłownię Iron Addicts i aresztowała Rodrigueza za powiązanie z czarnym rynkiem, sprowadzanie nielegalnych dóbr z Chin, nielegalne tworzenie sterydów w stanie Arizona a następnie rozprowadzanie ich m.in w pobliżu Miami na Florydzie.

Bodybuilder Jon Bravo postanowił popracować nad tym, aby odkryć tajemnicę kryjącą się za Iron Addicts Gym i przeprowadził wywiad z Richardem Rodriguezem, który opublikował na swoim YouTube’owym kanale. W pewnym momencie Rodriguez powiedział:

Na koniec staram się tylko oczyścić moje imię i po prostu uświadomić ludzi, że jest dużo więcej osób, które były zaangażowane i kojarzone z moją firmą, o których wiele osób nie wiedziało. Jedną z nich jest bardzo znany wrestler, Roman Reigns, który został mi przedstawiony przez jednego z moich informatorów. Prawdopodobnie słyszałem jego imię w przeszłości z powodów licznych fimów, które zrobił Jon Bravo oraz niektórych z mojego kanału.

Powyższe słowa możecie usłyszeć w 4:30 minucie poniższego filmiku:

Oprócz Romana Reignsa, były właściciel Iron Addicts Gym jako swoich byłych klientów wskazał aktorów Marka Wahlberga i Josha Duhamela.

Warto przypomnieć, że w 2016 roku Roman Reigns został zawieszony na 30 dni za złamanie WWE Wellness Policy, gdzie w ciele zawodnika wykryto Adderall, który jest stosowany jako środek dopingujący.

Aktualnie nie wiadomo jaka będzie reakcja WWE odnośnie tego całego zajścia.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778