ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rollins ofiarą hakerów, WWE Hall of Fame 2015, RAW Fallout oraz więcej.

seth-rollins1
– Gwiazda WWE, Seth Rollins padł ofiarą hakerów. W czasie trwania Monday Night RAW na kontach portali społecznościowych Rollinsa pojawiły się nagie zdjęcia Zahry Schreiber, która jest obecnie na kontrakcie rozwojowym w NXT. Chwilę później zdjęcia zostały usunięte. Następnie na twitterze Leighly Schultz, która jest narzeczoną Rollinsa pojawiły się dwa nagie zdjęcia obecnego Mr. MitB z dopiskiem „Zaharah?”. Wpis kilka minut później został usunięty. Jeden z fanów napisał iż Schultz nie mogła tego wstawić, bo nigdy jej nie ma na twitterze, na co ona odpisała, że zdecydowanie ona to zrobiła. Rollins później na swoim twitterze napisał przeprosiny skierowane do jego fanów, rodziny i przyjaciół za tę kontrowersyjną sytuację.

– Wczoraj The Usos za pośrednictwem Twittera ujawnili, że ich ojciec ma być kolejną osobą wprowadzoną w tym roku do galerii sław WWE.


Podczas wczorajszego RAW ta informacja została potwierdzona i Rikishi zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame przez swoich synów.

Oprócz Rikishiego do WWE Hall of Fame zostaną wprowadzeni „Macho Man” Randy Savage przez Hulka Hogana oraz Arnold Schwarzenegger, lecz na chwilę obecną nie wiadomo kto będzie go wprowadzał do HoF.
Poniżej wpis Rikishiego na temat Hof oraz gratulacje od Diamond Dallasa Page’a.

Według różnych plotek kolejną osobą wprowadzoną do Hall of Fame w klasie 2015 ma zostać były AWA World Champion oraz były konferansjer WCW, Larry Zbyszko.

– Podczas wczorajszego RAW zostało wyświetlone promo powracającego Sheamusa. Niestety nie widnieje tam żadna data kiedy możemy oczekiwać jego powrotu:

Na koniec RAW Fallout z udziałem Deana Ambrose’a:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552