ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rollins i pas Interkontynentalny, informacje o All In oraz więcej!

– Seth Rollins bronił swojego pasa Interkontynentalnego już na 4 kontynentach w ciągu 5 tygodni. Walki o pas mistrzowski odbyły się na terenie Ameryki Północnej, Azji, Afryki oraz Europy.

– Dnia wczorajszego do sprzedaży trafiły bilety na galę „All In” organizowaną przez członków Bullet Club… i tego samego dnia sprzedaż zakończyła się. Bilety na wydarzenie zostały wyprzedane w 29 minut oraz 36 sekund. Wczoraj odbyła się również konferencja prasowa, podczas której ogłoszono, że na gali pojawi się sam Rey Mysterio. Tym samym oznacza to, że nie zobaczymy w najbliższym czasie luchadora na stałe w WWE po jego występie w Greatest Royal Rumble. Ogłoszono również, że Cody Rhodes zawalczy przeciwko Nickowi Aldisowi, a na szali będzie pas NWA World Heavyweight Championship, który Aldis posiada.


– Według Dave’a Meltzera, zawodnik NXT Riddick Moss doznał kontuzji, mianowicie zerwania ścięgna Achillesa. Do ringu może nie wrócić przez około 8 miesięcy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552