ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rodzina zmarłego wrestlera pozywa WWE, Darren Young o zalegalizowaniu ślubów homoseksualnych w USA

081513-sports-rewind-darren-young-wwe-gay

– WWE zostało pozwane przez rodzinę Matta Osborne’a, który wcielał się w rolę Doinka The Clowna. Jego żona Michelle James oraz dwójka dzieci – Matthew i Teagan oskarżyli WWE o przyczynienie się do śmierci głowy ich rodzin w Czerwcu 2013 roku spowodowanej przedawkowaniem morfiny oraz hydrokodonu

Pozew mówi o tym, iż Osborne cierpiał z powodu „traumatycznych urazów mózgu”, które w rezultacie zapoczątkowały „depresję oraz uzależnienie od narkotyków, które ostatecznie doprowadziły do śmierci”.

Adwokat WWE – Jerry McDevitt odpowiedział na pozew mówiąc, że federacja „posiada prawników, którzy od razu informują zawodników oraz ich rodziny, iż takie sprawy kosztują setki tysięcy dolarów”.

Podobna sytuacja miała miejsce w lutym, kiedy to żona zmarłego Nelsona Fraziera Jr.(Zany jako Mabel, Viscera oraz Big Daddy V) pozwała WWE z bardzo zbliżonego powodu. Sprawa jak do tej pory nie została rozwiązana.

– Darren Young wyraził za pomocą twittera swoje zadowolenie z powodu legalizacji związków homoseksualnych na terenie wszystkich 50 stanów USA.