ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rob Van Dam o WWE oraz swoich ostatnich występach w tej federacji!

rvd

W poniższym artykule znajdziecie przetłumaczony wywiad z byłym mistrzem WWE RVD’m. „One of a kind” mówi w nim o tym jakie są jego odczucia odnośnie  WWE oraz o jego ostatnich miesiącach w tej federacji. 

Rob Van Dam odnośnie obecnego WWE i fanach: „Muszę przyznać, że nie oglądam. Nawet jeżeli lecą walki, w których uczestniczę, chyba że jestem na backstage’u podczas gdy show leci na żywo, parę metrów ode mnie. Natomiast dostaję niezłej motywacji za każdym razem gdy spotykam fana. Oni są wszędzie! I każdy z Nich chce mi powiedzieć czy jest zadowolony i co sądzi o pewnych zdarzeniach jakie zachodzą obecnie w WWE. Ale cóż, wrestling to forma sztuki. Zadaniem każdego fana jest odbierać tę sztukę i wyrażać emocję z nią związane, na tym to polega. Trzeba jednak pamiętać, że to nie fani decydują… Faktycznie niektóre ich pomysły są dobre, ale tylko gdy wymieniają je między sobą. Jako wrestler muszę przyznać że większość fanów nie sprawdziłaby się w roli Vince’a.  Każdy z nich myśli że dałby radę prowadzić światową firmę wartą miliardy, ale się mylą. Sądzę że bardziej szczęśliwi byliby rozmawiając między sobą, tak jak teraz.”

Rob Van Dam o jego ostatnich miesiącach w WWE: „Miałem kilka dobrych meczy, głównie dlatego że wszyscy zawodnicy stoją na wysokim poziomie i naprawdę podobało mi się kilka moich walk, na przykład z Sethem Rollinsem czy Cesaro. Jednak generalnie ostatnie występy nie dorównywały tym przed 2014 rokiem. Żyłem bez WWE przez kilka dobrych lat. Bardzo wypromowali mój powrót. Możliwe, że bardziej niż powrót kogokolwiek innego, głównie dzięki filmom, które pojawiały się na tygodniówkach. Kiedy powróciłem, dałem radę. Money in the Bank w Filadelfii, to było coś! Wszystkie moje występy w 2013 było niesamowite. W 2014 nikt nie miał na mnie pomysłu. Bez wielkich wejść, Creative Team jakby mnie nie zauważało. Moja piosenka wejściowa zabrzmiała po raz ostatni dzień po WrestleManii i tak po prostu odszedłem. Było fajnie, ale nie wydaje mi się aby był tak wielki popyt na RVD’iego. To główny powód dla którego nie śpieszę się z powrotem.”

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552