ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Road to Wrestlemania 33 – moja ocena

Tegoroczna Road to WrestleMania dobiega końca. Myślę więc, że nadszedł czas na ocenę okresu pomiędzy Royal Rumble a Największą Galą Roku w WWE. Pamiętajcie, że jest to tylko moja ocena. Możecie się z nią nie zgadzać i pisać swoje opinie w komentarzach.

1. Royal Rumble

Tegoroczne Royal Rumble miało swoje dobre i złe momenty. Zaczęliśmy od zmiany mistrzów tag teamowych RAW, bowiem w posiadanie pasów weszli Luke Gallows & Karl Anderson pokonując Sheamusa & Cesaro. Zmiany mistrzostw oglądaliśmy też w przypadku tytułów WWE i Cruiserweight. W tym pierwszym meczu John Cena pokonał AJ Stylesa i wyrównał rekord Rica Flaira stając się 16-krotnym mistrzem WWE, natomiast Neville odebrał przodownictwo w dywizji Cruiserweight Richowi Swannowi. Oprócz tego mieliśmy walkę o pas kobiet, gdzie Charlotte podtrzymała swój streak wygranych na PPV oraz bardzo dobrą walkę o pas Universal. Największym zawodem całej gali, jak dla mnie, był sam Royal Rumble z kilku powodów, ale wymienię tylko dwa najważniejsze. Po pierwsze booking Takera, Lesnara i Goldberga był bardzo słaby. Zostali oni wyrzuceni z ringu jak pospolici jobberzy, przez co nie było tej dramaturgii kto wygra do końca. Po drugie numer 30. No właśnie… Roman Reigns. Mogli tu dać każdego, zaczynając od Finna Balora, przez Samoa Joe, aż do Kenny’ego Omegi, a dali nam The Big Doga, co prawie każdego fana wrestlingu wkurzyło. Do zwycięstwa Randy’ego Ortona też można byłoby się przyczepić, ale moim zdaniem lepsze to niż Reigns w trzecim z rzędu main evencie WM’ki (choć jest też taka opcja, że starcie Takera z Romanem ma być walką wieczoru, czego osobiście nie chcę)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552