ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ricochet opowiada o przejściu ze sceny niezależnej do WWE, potencjalni pretendenci do pasa U.S., plany na 24/7 Championship

– Ricochet jako gość podcastu opowiadał o swoim przejściu ze sceny niezależnej do WWE i treningach w Performance Center.  Wrestler gościł w podcaście „State of Combat” (tutaj link) i oto, co powiedział:

To była jedna z tych rzeczy, których oczekiwałem, gdy podpisywałem kontrakt. Chciałem przyjść do Performance Center, by pracować nad elementami, w których nie byłem najlepszy. Uczyłem się od Shawna Michaelsa, Triple H’a, Terry’ego Taylora, Normana Smileya na temat postaci i prom. Mówili rzeczy bardzo oczywiste, o których ja nawet bym nie pomyślał.

Myślałem: „Macie totalną rację” i czułem, że naprawdę mi to pomogło. Nie tylko z promami i odgrywaniem postaci, nawet ze sprawami ringowymi, które w moim mniemaniu rozwiązałem, ale oni mówili mi rzeczy czyniące mnie lepszym i wiem, że uczynili ten proces lepszym i nie byłem pewny dlaczego sam nigdy o tym nie pomyślałem. Nie mam złudzeń co do mojego czasu w Performance Center. Było świetnie.

 

– WWE zadaje fanom pytanie, kto powinien być następnym United States Championem, tym samym wysyłając wskazówkę, jak potoczą się losy tego mistrzostwa. Jak wiem na RAW Rey Mysterio ma zrzec się go przez kontuzję odniesioną na Money in the Bank. Pod spodem grafika podsuwająca kandydatury Samoa Joe, Cesaro i Ricocheta.

– Wrestling Observer donosi, że 24/7 Championship ma być bronione na YouTubie, Instagramie, a nawet w Performance Center. W ten weekend zobaczyliśmy już pierwszą realizację tego planu, gdy R-Truth starł się z Jinderem Mahalem na polu golfowym.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552