ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ricochet i War Machine oficjalnie w NXT! [Aktualizacja]

2 dni temu informowaliśmy Was o kilku zawodnikach, którzy mogą w najbliższym czasie dołączyć do WWE. Jeden z nich został dziś oficjalnie dodany do rosteru…  NXT! Mowa tutaj o Ricochet’cie, znanym również jako Prince Puma. Oficjalne konto NXT na Twitterze dodało taki oto wpis, potwierdzający przyjście 2-krotnego mistrza Lucha Underground i 3-krotnego IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championa (to tylko mała część tytułów, jakie zdobył na scenie niezależnej) do Performance Center.

Wrestler nie ma jeszcze określonej daty debiutu, jednak jego występów w ringu „rozwojówki” możemy spodziewać się już niebawem.

Aktualizacja: Niedługo po opublikowaniu tego newsa okazało się, że to nie koniec ogłoszeń ze strony NXT. Kolejnymi zawodnikami zakontraktowanymi dziś do federacji McMahonów, zostali Warbeard Hanson i Raymond Rowe, czyli War Machine!


Jest to zespół znany z występów w Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling. W RoH zaliczyli jedno panowanie z tytułami Tag Team, w Japonii zaś pasy te zdobyli dwukrotnie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552