ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ricky Steamboat o Steve’ie Austinie, nowym „Rickim Steambotcie” oraz Romanie Reignsie

– WWE Hall of Famer Ricky Steamboat udzielił w ostatnim czasie wywiadu dla Riju Dasgupta of Sportskeeda.

Oto najważniejsze punkty pierwszej części wywiadu:

Czy kiedykolwiek myślałeś, że Stunning Steve Austin stanie się największą gwiazdą wszechczasów, kiedy z nim pracowałeś?

Pracowałem z nim od wczesnych lat do połowy lat 90., kiedy oboje byliśmy z WCW. Wiedziałem wtedy, że ten młody człowiek miał „To” fabrycznie. Ten człowiek miał wszystko, by być głównym main eventerem. Chociaż WCW nigdy nie pchało go na szczyt, myślałem, że jest gotowy na status main eventu. Potem, przeniósł się do innej firmy i stał się Stone Coldem, reszta jest historią

Kogo wskażesz jako następnego Rickiego Steamboata wśród dzisiejszych wrestlerów?

Trudno powiedzieć: Pamiętam Setha Rollinsa, kiedy po raz pierwszy przyszedł do szkoły treningowej (przyp. tłum. Steamboat wyszkolił wiele dzisiejszych supergwiazd, takich jak Reigns i Rollins). Kiedy rozmawiałeś z Sethem, wiedziałeś, że zrozumiał, co próbujemy powiedzieć. Byli wrestlerzy, którzy kiwali głowami zupełnie jakby rozumieli, ale wiedzieliśmy, że nie mają pojęcia czego próbujemy uczyć, ani nie rozumieją tego, co próbujemy opisać. Jednak Seth doskonale wiedział, o czym mówimy.

Kolejny to Roman, który musi trochę popracować nad swoimi umiejętnościami mówienia, ale podoba mi się sposób, w jaki pracuje w ringu Powiem ci o innym facecie, który całkowicie rozumiał wrestling. Po eksperymentowaniu z trzema postaciami została jedna, która nadal się trzyma i jest genialna – Bray Wyatt. Jest świetny, kiedy mówi. Wiele młodych talentów pyta mnie dzisiaj, jak zdobyć przewagę w biznesie. Odpowiedzią jest właśnie taka postać.

Jak myślisz, dlaczego fani darzą Romana Reignsa taką nienawiścią?

Myślę, że na samym, ale to samym początku był cieniem The Rocka. Możliwe, że właśnie to zdenerwowało fanów, którzy zaczęli czuć do niego nienawiść. Nieważne czy jesteś lubiany czy nielubiany, musisz wystąpić. Są zawodnicy, którzy otrzymują oklaski i wiwaty, a masz również takich na których buczą i gwiżdżą. Bierzesz dwóch z nich i masz walkę. Jakieś wydarzenie jest kwestią czasu – coś specjalnego w TV lub podczas PPV. Roman będzie nielubiany, póki czegoś z nim nie zrobią. Lepiej dla niego, żeby stało się to jak najszybciej.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778