ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rich Swann zwolniony z zarzutów!


– Oskarżenia o przemoc domową wobec Richa Swanna zostały zniesione przez prokuratorów, którzy stwierdzili, że „nie ma wystarczających dowodów”, aby kontynuować śledztwo.

Najprawdopodobniej Swann zostanie teraz przywrócony do rosteru, ze względu na to, że wszytkie zarzuty zostały oddalone. Prawnik Richa Swanna, Ian Pickens, wydał w związku z tym oświadczenie, w którym zapowiada, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby ponownie przywrócić jego klienta do tygodniówek 205 Live:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwiązania tych zarzutów. Chcielibyśmy podziękować Urzędowi Prokuratora Generalnego za przeprowadzenie dokładnego śledztwa, a także rodzinie, przyjaciołom i fanom pana Swanna, którzy wspierali go przez czas trwania śledztwa. Podczas naszej reprezentacji pana Swanna, poznaliśmy go jako życzliwego i skromnego młodego człowieka, który, jak wierzymy, ma przed sobą świetlaną przyszłość. Mamy nadzieję, że po odrzuceniu tych zarzutów pan Swann będzie mógł powrócić do WWE, a nasza firma zrobi wszystko, aby pomóc mu w powrocie na ring.”

Pomimo oddalenia wszystkich dowodów WWE wciąż nie wskazało, czy Rich zostanie przywrócony do federacji. O dalszych losach byłego mistrza będziemy informować Was na bieżąco.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552