Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Ric Flair w teledysku, Goldust chce title shota dla swojego brata i więcej! – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ric Flair w teledysku, Goldust chce title shota dla swojego brata i więcej!

Ric-Flair-Dead-False-Car-Crash-Reports-Flare-Up-2
– Raper Killer Mike kilka dni temu wypuścił teledysk do swojego utworu „Ric Flair”. Kawałek pochodzi z albumu „Pl3dge”, który ukazał się w 2013 roku. Poniżej możecie zobaczyć teledysk:

– Będąc w temacie Rapu, to brytyjski dziennik „The Guardian” napisał artykuł w którym pokazane są gwiazdy WWE oraz ich odpowiedniki w świecie rapu. I tak Vince McMahon został porównany do Jey’a Z, Ric Flair do Rica Rossa, The Rock do Kanye Westa, The Ultimate Warrior do Waka Flocka Fame’a, Roman Reigns do Drake’a, John Cena do LL Cool J’a, CM Punk do 2paca a Macho Man Randy Savage do rapera Nasa.

– Goldust chce, aby jego brat dostał title shota o pas IC, jeśli Daniel Bryan nie mógłby wystąpić w swoim meczu na dzisiejszym Extreme Rules. Poniżej wpis z Twittera Goldusta:
https://twitter.com/Goldust/status/592084508360441857

– Na stronie WWE.com pojawiła się ankieta. Tym razem fani zapytani są o to, która walka na dzisiejszym PPV będzie najbardziej ekscytująca. Po ponad 12 tys. oddanych głosów wyniki prezentują się następująco:
1. 45% – Seth Rollins vs. Randy Orton – Steel Cage Match.
2. 16% – Dean Ambrose vs. Luke Harper – Chicago Street Fight
3. 13% – John Cena vs. Rusev – Russian Chain Match
4. 10% – Roman Reigns vs. Big Show – Last Man Standing Match
5. 8% – Dolph Ziggler vs. Sheamus – Kiss Me Arse Match
6. 4% – Nikki Bella vs. Naomi
7. 3% – Daniel Bryan vs. Bad News Barrett
7. 1% – Tyson Kidd & Cesaro vs. The New Day