ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ric Flair o przeciwniczce swojej córki na WrestleManii 32!

Ric-Flair-3

W ostatnim podcast’cie Rica Flaira (WOOOOO! Nation) „The Nature Boy” wspomniał o kwestii tego czy Charlotte pozostanie mistrzynią div do WrestleManii 32. Jeśli takie zdarzenie będzie miało miejsce, Flair oznajmił, iż z dość oficjalnych źródeł słyszał o dwóch osobach, z którymi jego córka może zawalczyć o Divas Championship na najważniejszym PPV w roku.

Oto co powiedział:

„Z tego co słyszałem Charlotte najprawdopodobniej zawalczy z Sashą Banks bądź z Bayley i każda z tych opcji jest świetnym pomysłem! Ciągle jednak martwię się o swoją córkę. Mam nadzieję, że jest na takiej pozycji iż będzie broniła pasa Div na WrestleManii 32, ale plany mogą się zmienić nawet jutro. Sasha i Bayley to moje dwie faworytki do zawalczenia z Charlotte. Nie mam nic do innych dziewcząt, wszystkie je lubię, ale sądzę że to właśnie Bayley, Sasha oraz Charlotte są najlepsze i mają największą chemię w ringu.”

Całego podcastu możecie posłuchać tutaj.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552