ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rhodes na temat krytyki jego gimmicku, Wyniki z tapingu SD i więcej!

SmackDown_original
– Wpis zawiera wyniki z tapingów SmackDown.

Jak już wiadomo na poniedziałkowym RAW do ringu wrócił Stardust. Był to pierwszy pojedynek zawodnika od śmierci jego ojca, Dusty’ego Rhodesa. Przez wiele tygodni spekulowano czy Cody Rhodes powróci do swojej poprzedniej persony czy powróci jako Stardust. Jak okazuje się po poniedziałkowej gali pojawił się jako Stardust i kontynuuje heelową rolę. Nie mniej opuszczający arenę widzowie byli lekko zażenowani kontynuacją tego gimmicku.

Rhodes odniósł się do tej sytuacji na Twitterze pisząc:
„Problemem, który widzę jest myślenie przez kilka osób tego, że na to pozwalam lub jest to dla mnie komfortowe, mimo tego, że najgorsza rzecz jaka może się wydarzyć dla mnie, została wykorzystana do mojego „powrotu” w TV”

Cody postanowił wyjaśnić czemu ringname Stardust tak wiele znaczy dla niego. Powiedział, że kiedyś sędziował pierwszą walkę ojca w Turnbuckle Championship Wrestling i ojciec podarował mu koszulkę sędziowską z wyszytym napisem „Stardust”. Dodatkowo Chad Dukes udostępnił stare fotografie Dusty’ego Rhodsa, gdzie na jednej z fotografii na spodenkach ma napis „Stardust”. Zdjęcie do obejrzenia poniżej:

Jeśli to byłoby ciągle mało to długoletni rywal Dusty’ego, Ric Flair ostatnio we własnym podcaście Woo!Nation wspomniał o tym, że samolot Jima Crocketta, który był używany do transportu jego i „The American Dream’a” był nazwany Star Dust.

– Paul Heyman umieścił materiał promujący walkę Lesnara z Rollinsem na niedzielnym Battleground:

– 10 najlepszych momentów z ostatniego RAW:

– Na koniec wyniki z wczorajszego tapingu do czwartkowego SmackDown:

1. The Lucha Dragons vs. The New Day
Wygrali: The New Day

2. Bad News Barrett vs. Jack Swagger
Wygrał: Bad News Barrett

3. Rusev vs. Cesaro
Wygrał: Cesaro

4. Stardust vs. Neville
Wygrał: Neville

5. Roman Reigns & Dean Ambrose vs. Sheamus & Big Show
Wygrali: Roman Reigns & Dean Ambrose po DQ

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556