ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rey Mysterio wróci dopiero w przyszłym miesiącu

– Ostatnie doniesienia o możliwym występie Reya Mysterio na WrestleManii 34 niestety straciły na wiarygodności. Jak informowaliśmy 2 dni temu, u boku Samoa Joe, Eliasa, Bobby’ego Lashleya i Big Cassa, na faworyta do walki z Braunem Strowmanem przeciwko The Bar wyrósł Rey Mysterio. Teraz o możliwym powrocie do WWE wypowiedział się sam zainteresowany:

Niestety zerwałem biceps 3 tygodnie temu. Wybrałem nie poddawać się operacji. To całkowite zerwanie, ale właśnie odpoczywam i się rehabilituję. Mam nadzieję, że będę z powrotem w przyszłym miesiącu.

O urazie Mysterio informowaliśmy 4 marca, ale od tamtego czasu temat ucichł. Wydaje się jednak, że sprawa niestety jest poważna i Rey nie zawalczy w najbliższym czasie w ringu. Możliwe też, że próbuje tylko odwrócić uwagę fanów od swojej osoby, aby powrót na WrestleManii był bardziej zaskakujący.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778