ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rey Mysterio vs AJ Styles? WWE wyda książkę o WrestleManii, Seth Rollins nie jest kontuzjowany

– Rey Mysterio dodał na Instagrama ciekawe zdjęcie z AJ Stylesem z zaplecza Royal Rumble.  Tutaj informowaliśmy Was, że Luchador nie podpisał kontraktu z WWE, a jego występ w Royal Rumble matchu był jednorazowym powrotem. Opublikował jednak zdjęcie z AJ Stylesem, sugerując, że jeszcze kiedyś z nim zawalczy. Panowie mierzyli się ze sobą w przeszłości, ale nigdy w WWE.

One Day! A/J-vs-R/M #Respect

A post shared by Rey Mysterio (@619iamlucha) on

Pewnego dnia!

– WWE ogłosiło wydanie nowej książki. Jej tytuł to „Creating the Mania: An Inside Look at How WrestleMania Comes to Life”. Będzie ona dotyczyć tworzenia tegorocznej WrestleManii. W pisaniu książki wezmą udział topowe gwiazdy WWE, takie jak Roman Reigns czy Seth Rollins. Premiera odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku, a więc dzień przed WrestleManią 34.

– Wrestling Observer Newsletter podało informację o kontuzji Setha Rollinsa oraz Jasona Jordana, co mogłoby wyjaśnić nieobecność obu zawodników na ostatnim RAW. ‚The Architect’ za pośrednictwem swojego Twittera zaprzeczył tym plotkom.

Ludzie, moje plecy są w porządku. Wszystko było w porządku. #fakenews

Niestety w przypadku Jordana sprawa wygląda poważniej. Jego uraz najprawdopodobniej jest prawdą. Z tego właśnie powodu miał on praktycznie nie brać udziału w przegranej walce z Sheamusem i Cesaro na Royal Rumble.