ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rey Mysterio poza WWE, Kolejni zawodnicy w Battle Royal na WM oraz więcej.

WM29_Photo_150
– Na stronie WWE pojawiła się kolejna ankieta.
Fani tym razem są zapytani o to czy The Undertaker powinien zaakceptować wyzwanie Bray’a Waytta na WM 31. Z ponad 15 tysięcy oddanych głosów 76% fanów twierdzi, że Deadman absolutnie powinien zaakceptować wyzwanie, natomiast 24% ankietowanych jest zdania, iż The Undertaker powinien sobie darować to wyzwania a zeszłoroczne WM powinno być jego ostatnim.

-Rey Mysterio oficjalnie nie jest już zawodnikiem WWE. Federacja na stronie WWE.com przeniosła zawodnika do sekcji „Alumni”. WWE wystosowało krótkie oświadczenie w tym temacie:
„Rey Mysterio nie jest już dłużej związany kontraktem z WWE”

Po nieudanych próbach przedłużenia kontraktu z Rey’em pod koniec Listopada oraz na początku Grudnia zeszłego roku, federacja postanowiła nie przedłużać kontraktu Mysteria, który właśnie się skończył.

Mysterio podpisał kontrakt z WWE w Czerwcu 2002 roku, jego ostatnim pojedynkiem w WWE było starcie z obecnym mistrzem Interkontynentalnym Bad News Barrettem na RAW po WM 30. Obecnie mówi się, że Mysterio ma powrócić do Meksykańskiej federacji AAA.

– Fandango i Adam Rose są oficjalnie dodani do Andre the Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii 31. Obecnie tak prezentuje się lista zawodników na ten pojedynek: Adam Rose, Fandango, The Miz, Curtis Axel oraz Ryback.

– Bad News Barrett będzie bronił IC title na WM 31 w wieloosobowym Ladder Matchu. Oficjalnie zawodników, którzy będą brać udział w tym pojedynku poznamy w najbliższych tygodniach, jednakże mówi się o tym, iż w tym meczu obecni będą m.in.: Dean Ambrose, Daniel Bryan, Dolph Ziggler oraz R-Truth.

– Roman Reigns we wtorek przed nagraniami do SmackDown spotkał się i przy okazji spełnił życzenie 19-letniego fana, Jeffrey’a:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783