ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rey Mysterio o najbliższej przyszłości i swojej sytuacji finansowej

Kariera Reya Mysterio wywołała wiele uśmiechów na twarzach fanów WWE.

Jednakże Mysterio jest już bliski końca kariery, doznał on wielu kontuzji i jego kolana już mogą długo nie wytrzymać. Podczas podcastu prowadzonego przez Lilian Garcię, były Mistrz WWE mówił o tym, jak długo jeszcze zamierza kontynuować swoją karierę.

Na pewno zakończę karierę w przeciągu kilku najbliższych lat. Na pewno nie widzę siebie w ringu dalej niż 5 lat, nie sądzę, żeby moje ciało to wytrzymało.

Rey mówił również o swojej sytuacji finansowej, która okazuje się być bardzo dobra.

Myślę, że zarobiłem odpowiednią ilość pieniędzy. Moja żona bardzo dobrze zajmowała się finansami, wiedziała w co inwestować i jak kierować tym w dobrym kierunku.

Mam tyle pieniędzy, że nie muszę występować bo muszę. Teraz robię to dla fanów.

Wygląda na to, że fani Mysterio mogą być spokojni o jego przyszłość, jego kariera przyniosła mu wiele milionów dolarów i jak widać są one dobrze zagospodarowane. Obecnie zawodnik ma podpisany 2-letni kontrakt i w WWE mają nadzieję, że poza występami nauczy czegoś wielu młodych wrestlerów.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552