ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Rey Mysterio kontuzjowany? Nowy Grand Slam Champion, Urazy podczas gali MitB 2019!

– Wpis zawiera spoilery z gali MitB 2019!

Wiele wskazuje na to, że Rey Mysterio doznał urazu ramienia podczas pojedynku z Samoa Joe. Zdaniem PWInsider, Mysterio był oglądany przez lekarzy po walce. Aktualnie WWE nie podało żadnych informacji o stanie zdrowia zawodnika. Rey Mysterio pokonał Samoe Joe stając się nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych. Warto zauważyć, że federacja przyśpieszyła wynik końcowy starcia ze względu na złamany nos Samoańczyka.

Mysterio wygrywając tytuł mistrzowski Stanów Zjednoczonych został kolejnym zawodnikiem, który w swojej karierze w WWE zdobył główny tytuł, pas drużynowy oraz mistrzostwo Interkontynentalne i U.S. Oprócz Reya Grand Slam Championami są: Kurt Angle, Eddie Guerrero, Edge, Big Show, The Miz, Daniel Bryan, Chris Jericho, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Randy Orton, Jeff Hardy i Kofi Kingston.

– Urazu podczas gali nabawił się Ali, który zaczął krwawić po tym, jak Lesnar rzucił w zawodnika drabiną. Bryan Alvarez z F4Wonline.com podzielił się informacją, że kamerzyści WWE mieli zakaz nagrywania ujęć z Alim przez uraz wrestlera.

Podczas ostatniej gali ucierpiał również Lars Sullivan, który doznał rany głowy podczas potyczki z Lucha House Party.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552